Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
Biuletyn Informacji Publicznej
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Do kariery na skrzydłach

2010-10-17 03:39:30

Takiej inauguracji jeszcze nie było. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zorganizowała uroczyste rozpoczęcie studiów na unikatowej specjalności Aviation Management w terminalu odlotów Portu Lotniczego Rzeszów - Jasionka. Wybór miejsca nie był przypadkowy. WSIiZ wprowadziła prestiżowe studia z zarządzania naziemną infrastrukturą lotniczą jako jedyna uczelnia w Polsce i jedna z czterech w Europie.  

Przeczytaj więcej »
 

Student WSIiZ w finale ogólnopolskiego konkursu

2010-10-15 03:38:27

Miło mi poinformować, że Marek Rawski, absolwent Europeistyki oraz student Ekonomii w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie został finalistą ogólnopolskiego konkursu "Grupa EPL rozmawia ze studentami: Moja UE w 2020 roku".  Student jest jednym z dziesięciu laureatów drugiego etapu. Konkurs został zorganizowany przez Grupę Europejskiej Partii Ludowej - Chrześcijańscy Demokraci. Rywalizacja rozpoczęła się 20 maja 2010 roku. Uczestnicy przedstawili w formie eseju swoją wizję Unii Europejskiej w 2020 roku.

Przeczytaj więcej »
 

Zapraszamy na cykl wykładów Nauka a religia

2010-10-01 03:36:23

6 października w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie  rozpocznie się cykl wykładów "Nauka a religia". 14 prelekcji to efekt współpracy WSIiZ z Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych w Krakowie. Główny cel współpracy to prowadzenie badań interdyscyplinarnych w różnych obszarach wiedzy oraz podejmowanie wszelkich działań związanych z problematyką współczesnej cywilizacji i rozwojem człowieka. 

Przeczytaj więcej »
 

Światowa premiera najnowszej przeglądarki Microsoft w Rzeszowie

2010-10-01 03:06:49

15 września Rzeszów przejdzie do historii Internetu. Tego dnia w stolicy Podkarpacia odbędzie się światowa premiera przeglądarki Internet Explorer 9beta (IE9beta). Po raz pierwszy udoskonalony produkt Microsoftu zostanie zaprezentowany na konferencji Internet Beta 2010, organizowanej przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. 

Przeczytaj więcej »
 

 « Nowsze 5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Starsze »

TELC

partner ZUS Współpraca partnerska