Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
Biuletyn Informacji Publicznej
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Finansjalizacja - nowe tendencje i kierunki rozwoju

2017-03-09 08:33:53

W imieniu organizatorów: Katedry Finansów Wyższej Szkoły Infor­matyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie oraz Katedry Bankowości, Finansów i Rachunkowości Uniwersytetu Warszawskiego uprzejmie zapraszamy do uczestnictwa w Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. „Finansjalizacja - nowe tendencje i kierunki rozwoju”, która odbędzie się w dniach 9-10 czerwca 2017 r. w Rzeszowie.

Przeczytaj więcej »
 

Sacrofilm - galeria zdjęć z wykładów otwartych

2017-03-08 09:04:27

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wykładów otwartych, jakie w ramach XXII Międzynarodowych Dni Filmu Religijnego SACROFILM wygłosili w naszej uczelni ks. prof. Marek Lis (O pojednaniu polsko-niemieckim w filmie), prof. Krzysztof Zanussi (Rozważania o prze­ba­cze­niu i pojednaniu) oraz mufti Nedal Abu Tabaq (O prze­ba­cze­niu i pojednaniu w islamie).

Przeczytaj więcej »
 

Galeria zdjęć z uroczystego zakończenia studiów podyplomowych

2017-03-06 08:24:46

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystego zakończenia studiów podyplomowych, które odbyło się 4 marca br. w Browarze Zamojskim przy ul. Sienkiewicza 22 w Zamościu. Gratulujemy absolwentom i zapraszamy na dalsze poszerzanie wiedzy na innych kierunkach studiów podyplomowych w naszej uczelni.

Przeczytaj więcej »
 

XXII Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego SACROFILM

2017-02-28 12:04:40

„O przebaczeniu i pojednaniu w spotkaniach w drodze do Jednego Ojca” to tytuł XXII Międzynarodowych Dni Filmu Religijnego SACROFILM, które odbędą się w nich 4-9 marca br.
SACROFILM to okazja i szansa do przyjrzenia się sobie, a zwłaszcza postawie przebaczenia i pojednania w swoim osobistym życiu i w relacjach z innymi ludźmi. Pomogą w tym zaproszeni wykładowcy oraz projekcje filmów, poprzedzone wystąpieniami twórców lub ekspertów filmowych. Wykłady odbywać się będą w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji, ul. Sienkiewicza 22a, zaś projekcje filmowe w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu, ul. Odrodzenia 9. Serdecznie zapraszamy.

Przeczytaj więcej »
 

Zdobądź doświadczenie zawodowe - zgłoś się na praktyki do ZUS

2017-02-28 09:24:49

Studencie, szukasz miejsca na praktyki? Ta informacja jest dla Ciebie! Istnieje możliwość odbycia bezpłatnych praktyk studenckich w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych przez osoby studiujące na kierunkach związanych z działalnością Zakładu.

Przeczytaj więcej »
 

Uroczyste zakończenie studiów podyplomowych – 4 marca br.

2017-02-27 02:09:59

Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie studiów podyplomowych. Uroczystość z udziałem władz Uczelni odbędzie się dnia 4 marca br. o godz. 12.00 w Browarze Zamojskim przy ul. Sienkiewicza 22 w Zamościu.

Przeczytaj więcej »
 

Praktyki wakacyjne mogą być przygodą

2017-02-24 01:37:59

Choć do wakacji (i obowiązkowych praktyk wakacyjnych) został jeszcze cały se­mestr nauki warto już dzisiaj zacząć je planować, bo dzięki programowi Erasmus+ możesz zmienić je w ciekawą przygodę. Zapoznaj się z programem i aplikuj już dzisiaj, a być może część wakacji spędzisz podróżując po Europie, jak dwie nasze studentki, które już w maju jadą na dwumiesięczne praktyki do Portugalii - Ty też możesz!

Przeczytaj więcej »
 

Wakacyjny kurs języka włoskiego w Gargnano

2017-02-17 11:45:35

Nasza Uczelnia uzyskała grant dla studenta (absolwenta, w wieku poniżej 40 lat) na wakacyjny kurs języka włoskiego w Gargnano nad jeziorem Garda we Włoszech. Propozycja ta jest efektem prowadzonej od kilku lat współpracy WSZiA z Uniwersytetem w Mediolanie. Z tej formy doskonalenia kwalifikacji korzystali już z sukcesem studenci naszej uczelni.

Przeczytaj więcej »
 

Targi Pracy w Lublinie

2017-02-14 10:19:34

Szukasz dodatkowego dochodu? Szukasz go za granicą? Jesteś zmę­czo­ny swoją sytuacją zawodową i potrzebujesz zmiany w życiu? A może marzysz o pracy w mundurze? Odwiedź 17 lutego Targi Pracy w Lublinie (Hala A Targów Lublin, ul. Dworcowa 11), gdzie czeka na Ciebie ponad 70 Wystawców i kilkaset ofert pracy z różnych branż.

Przeczytaj więcej »
 

Studia podyplomowe – dołącz do grupy!

2017-02-07 12:39:56

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe na semestr letni roku akade­mickiego 2016/2017. Oferta studiów podyplomowych została  wzboga­cona o kilka nowości, w tym m.in. Programo­wanie w szkole, Kadry i płace, Rewa­lidacja indywi­dualna z terapią pedago­giczną. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą studiów podyplomowych na stronie: podyplomowe.wszia.edu.pl

Przeczytaj więcej »
 

 « Nowsze 10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Starsze »