IV Konferencja InternetBeta

2012-09-25 03:54:21

Już w najbliższą środę Rzeszów po raz czwarty stanie się internetową stolicą Polski. W imieniu Władz Uczelni i Organizatorów zapraszamy na IV Konferencję InternetBeta, która odbędzie się w dniach 26-28 września w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ.

Konferencja InternetBeta to niepowtarzalna okazja do twórczego spotkania najlepszych fachowców z całej Polski związanych z Internetem, to również inspiracja do nowych, innowacyjnych przedsięwzięć i pomoc w poszerzaniu wiedzy.

W wydarzeniu biorą udział zróżnicowane środowiska związane z Internetem - właściciele i zarządzający największymi serwisami, twórcy aplikacji, startupów, inwestorzy i marketerzy oraz psycholodzy, socjolodzy, politolodzy, a także przedstawiciele agencji interaktywnych i reklamowych.

Pomysłodawcą i twórcą jest Mateusz Tułecki, laureat tytułu Człowiek Polskiego Internetu, a także Złoty Lew Podkarpacki widzów, czytelników i internautów.

Program dostępny jest na stronie konferencji: http://internetbeta.pl