Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
Biuletyn Informacji Publicznej
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Studenci WSIiZ już od 1 semestru mogą pobierać stypendium pokrywające 100 lub 50 proc. czesnego!

2012-07-26 11:57:30

Studenci WSIiZ już od 1 semestru mogą pobierać stypendium pokrywające 100 lub 50 proc. Czesnego! Wystarczy, że napiszą test kwalifikacyjny. 6 sierpnia o darmowe studia powalczą kandydaci, którzy złożą podania do 31 lipca.

System Bezpłatnych Miejsc to unikatowe rozwiązanie gwarantujące stypendium już od początku studiów. Obejmie studentów I roku, z wyłączeniem studiów stacjonarnych na kierunku Informatyka, który objęty jest programem stypendialnym "kierunki zamawiane". Do testu kwalifikacyjnego do Systemu Bezpłatnych Miejsc mogą przystąpić kandydaci, którzy do 31 lipca złożą dokumenty na studia stacjonarne i niestacjonarne. Zapraszamy  ich w poniedziałek 6 sierpnia o godz. 11 do salach nr 117 i 250 w siedzibie WSIiZ, przy ul. Sucharskiego.

Podania można składać w Dziale Rekrutacji, w siedzibie uczelni, przy ul. Sucharskiego 2, w pokoju nr 7, 8 i w zamiejscowych punktach rekrutacyjnych WSIiZ. Szczegółowe informacje na stronie wsiz.rzeszow.pl.

Do testu mogą przystąpić wszyscy kandydaci na studia stacjonarne zaś w przypadku studiów niestacjonarnych ci, którzy uzyskają co najmniej 200 pkt w postępowaniu rekrutacyjnym (20 pkt w przypadku matury zdawanej wg starych zasad). W pierwszej turze test zaliczyła ponad polowa kandydatów.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie od lat promuje zdolnych i ambitnych studentów. Uczelnia od początku swej działalności przyznawała z własnych środków stypendia naukowe dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych. SBM działa od roku 2003.

- Obalamy mit, że w uczelni niepublicznej nie można studiować za darmo i pokazujemy, że dobrze skonstruowany system stypendialny zachęca młodzież do systematycznej pracy, do walki o oceny, do aktywności. W rezultacie nie dziwią nas coraz liczniejsze sukcesy zawodowe naszych absolwentów i słowa uznania ze strony pracodawców – mówi Rektor WSIiZ, prof. Tadeusz Pomianek. WSIiZ, jako jedna z nielicznych uczelni niepublicznych w Polsce umożliwia całkowicie bezpłatne studia stacjonarne. Z okazji warto więc skorzystać.

Studenci WSIiZ kształcą się całkowicie bezpłatnie również na kierunku informatyka. Uczelnia wygrała konkurs Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na „kierunki zamawiane”. Jako jedna z pięciu wyższych szkół niepublicznych w Polsce prowadzi takie studia na kierunku informatyka. Studenci studiów stacjonarnych I stopnia informatyki otrzymują stypendia pokrywające 100 proc. czesnego przez cały okres trwania studiów pod warunkiem utrzymania odpowiedniej średniej. Liczba miejsc jest ograniczona, wynosi 90 osób.

wszystkie aktualnosci »

TELC

partner ZUS Współpraca partnerska