Minister Bogdan Zdrojewski na zakończenie Akademii Słuzby Publicznej

2011-04-15 02:54:58

W najbliższą sobotę, 16 kwietnia o godz. 10.15, w auli Wyższej Szkoły Europejskiej odbędzie się zakończenie I edycji Akademii Służby Publicznej.

Wśród zaproszonych gości, będzie m.in. Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego –  Bogdan Zdrojewski. Wygłosi on wykład na temat Służby publicznej poprzez kulturę. Po wykładzie planowana jest debata, do której zaprosiliśmy grono wybitnych gości: Krzysztofa Globisza, Jadwigę Emilewicz, dyrektora Muzeum PRL, dr hab. Andrzeja Szczerskiego.

Tematem debaty będzie Służba publiczna poprzez kulturę, podczas której poruszane będą wątki związane z szeroko pojętą kulturą w społeczeństwie, służbą społeczną na rzecz kultury. Porozmawiamy o wpływie kultury na postawę obywatelską, kreowaniu postaw obywatelskich w sztuce i poprzez nią, a także o ukazywaniu historii i dziedzictwa narodowego poprzez kulturę i sztukę.

16 kwietnia (sobota) o godz. 10:15.