Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
Biuletyn Informacji Publicznej
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

"B+R=€ Nauki społeczne dla gospodarki"

2010-12-15 11:31:27

Realizowany przez WSE projekt: "B+R=€ Nauki społeczne dla gospodarki" skierowany jest przede wszystkim do pracowników instytucji naukowych i badawczo-rozwojowych. W jego ramach chcemy na konkretnych przykładach pokazać, że wyniki badań szeroko pojmowanych nauk społecznych (np. socjologii, psychologii, filozofii, ekonomii, zarządzania) przekładają się na realizację celów gospodarczych. Jesteśmy przekonani, że współpraca nauk społecznych i gospodarki to działalność o obopólnych korzyściach, a projekty badawcze mogą przynosić naukowcom nie tylko satysfakcję intelektualną, ale i finansową.

Zachęcamy Państwa do skorzystania zarówno z bieżących, jak i planowanych działań projektowych, takich jak:

  • baza instytucji badawczo-rozwojowych oraz instytucji pośredniczących między nauką a gospodarką na terenie Polski (dostępna w zakładce MATRIAŁY na stronie www.bepluser.pl)
  • kursy e-learningowe, m.in. z zakresu zarządzania projektami badawczymi, komercjalizacji badań i własności intelektualnej, promocji i PR działalności naukowej (dostępne od stycznia 2011)
  • casebooka obejmującego 10 polskich i 3 zagraniczne case studies związane z komercjalizacją badań naukowych i nawiązywaniem współpracy na linii nauka - gospodarka. Case studies są przygotowywane na podstawie wywiadów z przedstawicielami instytucji mających doświadczenie w tej dziedzinie (dostępne od marca 2011)
  • szkolenia z wykorzystaniem metodyki case studies skierowane do przedstawicieli instytucji badawczo-rozwojowych w dziedzinach nauk społecznych w 11 miastach wojewódzkich: Kraków, Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice, Lublin, Łódź, Białystok, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz (początek szkoleń: marzec 2011).

Strona internetowa projektu: www.bepluser.pl

wszystkie aktualnosci »

TELC

partner ZUS Współpraca partnerska