ul. Sienkiewicza 22, 22-400 Zamość
Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
Biuletyn Infor-
macji Publicznej

Nauka języka angielskiego z platformą eTutor

2020-04-08 03:00:31

Od dzisiaj studenci i pracownicy WSZiA w Zamościu mogą korzystać bezpłatnie z największego serwisu do nauki języków online w Polsce - eTutor. To nowoczesna platforma, która pozwala uczyć się bez stresu, ograniczeń i przede wszystkim bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że podczas rejestracji użyjemy uczelnianego adresu e-mail. W pakiecie znajdują się 3 kursy: eTutor angielski na poziomach A1-C2, przystępny kurs Business English i Travel English.

Jak zacząć?

Wejdź na: https://www.etutor.pl/zapisy/wyzsza-szkola-zarzadzania-admin-zamosc

i ucz się z przyjemnością!

Przy rejestracji konieczne jest podanie uczelnianego adresu e-mail (czyli w domenie @wszia.edu.pl lub @4student.pl)

Co znajduje się w pakiecie?

W pakiecie znajdziesz aż 3 kursy na każdym poziomie zaawansowania:

eTutor to także aplikacja mobilna dostępna do pobrania z Google Play i App Store.

Zarejestruj się i zainwestuj w swój rozwój!

Z konta możesz bezpłatnie korzystać do 31.08.2020 r.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Działem IT WSZiA w Zamościu: it@wszia.edu.pl lub działem obsługi klienta eTutor: pomoc@etutor.pl