Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu

Seminarium o tematyce legalizacyjnej oraz integracyjnej dla cudzoziemców

2018-12-03 12:22:55

Fundacja Instytut na rzecz Państwa Prawa z Lublina zaprasza na se­mi­nar­ium o tematyce legalizacyjnej oraz integracyjnej dla cudzoziem­ców.

W programie między innymi:

• jak uzyskać Kartę Polaka?
  • jakie dokumenty są potrzebne do legalizacji pobytu w Polsce (po­byt czasowy, pobyt stały, pobyt rezydenta długoterminowego UE)?
  • kwestie integracyjne: zameldowanie, rejestracja samochodu, wynajęcie mieszkania, ubezpieczenie zdrowotne, itp.

Seminarium odbędzie się w Collegium Novum, przy ul. Sienkiewicza 22a, w Sali S105, 14 grudnia 2018 r. (piątek), o godz. 13.00.

Możliwość uzyskania indywidualnych porad.
Zapewniamy miłą atmosferę oraz poczęstunek.
Zapraszamy!