Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Sienkiewicza 22, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
OPAC
Katalog
OPAC
Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
Biuletyn Infor-
macji Publicznej
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Uczelnia na Targach Edukacji i Pracy

2018-04-27 01:41:16

W dniach od 24 do 26 kwietnia 2018 r. pracownicy i studenci uczelni uczestniczyli w Targach Edukacji i Pracy odbywających się kolejno w Tomaszowie Lubelskim, Hrubieszowie oraz Janowie Lubelskim. Osoby uczestniczące w targach mogły zapoznać się z ofertą studiów przygotowaną przez WSZiA w Zamościu na rok akademicki 2018/2019.

Targi Edukacji i Pracy były przedsięwzięciami mającymi na celu promocję ofert edukacyjnych uczelni wyższych i szkół policealnych z województwa lubelskiego oraz przedstawienie ofert pracy krajowych i zagranicznych, w tym ofert pracy lokalnych przedsiębiorców. Targom towarzyszyły warsztaty z doradcami zawodowymi, a także indywidualne konsultacje dla osób poszukujących pracy.

Wśród organizatorów Targów Edukacji i Pracy znaleźli się: Lubelska Wojewódzka Komenda OHP w Lublinie, Hufiec Pracy 3-4 w Tomaszowie Lubelskim, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zamościu, Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Lubelskim, Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Hrubieszowie, Powiatowy Urząd Pracy w Hrubieszowie, Powiatowy Urząd Pracy w Janowie Lubelskim oraz Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Janowie Lubelskim.

 
 •  
   
 •  
   
 •  
   
 •  
   
 •  
   
 •  
   

wszystkie aktualnosci »