Uczelnia na Targach Edukacji i Pracy

2018-04-27 01:41:16

W dniach od 24 do 26 kwietnia 2018 r. pracownicy i studenci uczelni uczestniczyli w Targach Edukacji i Pracy odbywających się kolejno w Tomaszowie Lubelskim, Hrubieszowie oraz Janowie Lubelskim. Osoby uczestniczące w targach mogły zapoznać się z ofertą studiów przygotowaną przez WSZiA w Zamościu na rok akademicki 2018/2019.

Targi Edukacji i Pracy były przedsięwzięciami mającymi na celu promocję ofert edukacyjnych uczelni wyższych i szkół policealnych z województwa lubelskiego oraz przedstawienie ofert pracy krajowych i zagranicznych, w tym ofert pracy lokalnych przedsiębiorców. Targom towarzyszyły warsztaty z doradcami zawodowymi, a także indywidualne konsultacje dla osób poszukujących pracy.

Wśród organizatorów Targów Edukacji i Pracy znaleźli się: Lubelska Wojewódzka Komenda OHP w Lublinie, Hufiec Pracy 3-4 w Tomaszowie Lubelskim, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zamościu, Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Lubelskim, Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Hrubieszowie, Powiatowy Urząd Pracy w Hrubieszowie, Powiatowy Urząd Pracy w Janowie Lubelskim oraz Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Janowie Lubelskim.