Zapraszamy na studia na kierunku pielęgniarstwo pomostowe

2017-07-24 02:29:42

Studia na kierunku pielęgniarstwo pomostowe dają możliwość podniesienia kwalifikacji osobom pracującym w zawodzie pielęgniarki/pielęgniarza jak i tym, które ukończyły szkoły średnie albo szkoły policealne na kierunku pielęgniarstwo, ale nigdy nie podjęły pracy w zawodzie. Z takiej szansy w WSZiA w Zamościu skorzystało już ponad 700 osób. Wykorzystaj nasze doświadczenie, trwa rekrutacja na rok akademicki 2017/2018.

Studia skierowane są do osób:

• pracujących w zawodzie pielęgniarki/pielęgniarza z wykształceniem średnim
  • pracujących, nieposiadających prawa do wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza, ale legitymujących się odpowiednim wykształceniem pozwalającym na zakwalifikowanie do odpowiedniej ścieżki kształcenia na studiach.

Po zakończeniu studiów nasi absolwenci otrzymują:

• dyplom pielęgniarski (uznawany w krajach Unii Europejskiej)
  • tytuł licencjata w ciągu 2 lub 3 semestrów

Moduł A

• (dla osób po 5-letnim liceum medycznym) – studia trwają 2 semestry (1160 godzin)

Moduł B

• (dla osób po 2 – letniej szkole policealnej lub pomaturalnej, kształcącej w zawodzie pielęgniarki) – studia trwają 3 semestry (2411 godzin)

Moduł C

• (dla osób po 2,5 letniej szkole policealnej lub pomaturalnej, kształcącej w zawodzie pielęgniarki) – studia trwają 2 semestry (1982 godzin)

Moduł D

• (dla osób po 3 – letniej szkole policealnej lub pomaturalnej, kształcącej w zawodzie pielęgniarki ) – studia trwają 2 semestry (683 godziny)

DLACZEGO WSZiA?