Studentka z Halic University na praktykach w WSZiA

2017-07-20 10:47:37

Dwumiesięczne praktyki w Zamojskiej Klinice Rehabilitacji rozpoczęła Hande Tunc (na zdjęciu po prawej), studentka fizjoterapii z Halic University w Turcji. Praktyka studencka realizowana jest w ramach programu Erasmus+ i potrwa do połowy września tego roku.

Halic University w Stambule to jedna z uczelni, z którą Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu ma podpisane porozumienie o współpracy i wymianie studentów w ramach programu Erasmus+.

Studentów zainteresowanych wyjazdem na praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+ zapraszamy do kontaktu z Biurem Współpracy Międzynarodowej.