Studentka z Yeditepe University

2017-06-05 12:40:11

W Zamojskiej Klinice Rehabilitacji praktykę w ramach programu Erasmus+ rozpoczęła Burcu Kaya, studentka trzeciego roku fizjoterapii i rehabilitacji z Yeditepe University w Turcji. Praktyka realizowana jest w ramach programu Erasmus+ i potrwa do sierpnia br.

Yeditepe University jest kolejną uczelnią z jaką Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji podpisała ostatnio porozumienie o współpracy i wymianie studentów w ramach programu Erasmus+.

Studentów zainteresowanych wyjazdem na wakacyjne praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+ zapraszamy do kontaktu z Biurem Współpracy Międzynarodowej