Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
Biuletyn Informacji Publicznej
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Praktyki wakacyjne mogą być przygodą

2017-02-24 01:37:59

Choć do wakacji (i obowiązkowych praktyk wakacyjnych) został jeszcze cały se­mestr nauki warto już dzisiaj zacząć je planować, bo dzięki programowi Erasmus+ możesz zmienić je w ciekawą przygodę. Zapoznaj się z programem i aplikuj już dzisiaj, a być może część wakacji spędzisz podróżując po Europie, jak dwie nasze studentki, które już w maju jadą na dwumiesięczne praktyki do Portugalii.
Ty też możesz!

Studenci (od drugiego roku studiów) mogą aplikować na praktyki zagraniczne (dwu- lub trzymiesięczne), w tym także na praktyki wakacyjne. Z uwagi na konieczność uzgodnienia miejsca oraz programu praktyk z uczelnią partnerską o takim wyjeździe należy pomyśleć już teraz.

Absolwenci mają szanse wyjazdu na staże zagraniczne (po ukończeniu studiów), pod warunkiem, że mając status studenta przejdą procedurę aplikacji na staż. Jeśli studiujesz na ostatnim semestrze studiów i chcesz pojechać jako wczesny absolwent na staż dofinansowany z programu Erasmus+, nie czekaj, zgłoś się już dzisiaj!

Znajdujesz się w trudnej sytuacji finansowej? Mamy dla Ciebie dobre informacje! Dzięki udziałowi uczelni w programie „Zagraniczna mobilność studentów niepełnosprawnych oraz znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Edycja 2”  możesz wyjechać na praktyki zagraniczne z wyższym dofinansowaniem – wystarczy, że w bieżącym semestrze otrzymujesz stypendium socjalne.

Osoby zainteresowane wyjazdami w ramach programu Erasmus+ powinny wykazać się znajomością języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Zapraszamy do składnia aplikacji!

Szczegółowe informacje o programie Erasmus+, zasady rekrutacji oraz wymagania stawiane kandydatom znaleźć można w menu bocznym w zakładce: Współpraca międzynarodowa i Erasmus+

Pierwszym krokiem w procesie rekrutacji jest złożenie wniosku:

Szczegółowych informacji o wyjazdach udziela:

Koordynator Uczelni ds. Współpracy z Zagranicą

  • Dawid Długosz
  • Akademicka 4, pok. 35
  • tel. 84 677-67-50
  • email: erasmus@wszia.edu.pl

wszystkie aktualnosci »