XI Wiosna z Fizjoterapią

2016-12-08 08:16:53

Studenckie Koło Naukowe Fizjoterapii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza do uczestnictwa w Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Naukowej
"Wiosna z Fizjoterapią", która odbędzie się
7 kwietnia 2017 roku.

Temat przewodni prac prezentowanych na sympozjum w tym roku to: "Fizjoterapia w pediatrii". Organizator przewiduje również sesję tematów wolnych.

Dla autorów prac, które zostaną uhonorowane dyplomami, przewidziano nagrody oraz opublikowanie tych doniesień w liczących się czasopismach naukowych, które objęły patronat medialny nad "Wiosną z Fizjoterapią".

Celem sympozjum jest prezentacja dorobku naukowego młodych fizjoterapeutów, wymiana doświadczeń, integracja studenckich środowisk akademickich oraz promowanie rozwoju naukowego studentów.

Zapisy na sympozjum rozpoczną się już 15.01.2017 r., a wszelkie informacje dotyczące rejestracji oraz terminarza  zgłoszeń są dostępne na stronie internetowej www.wiosna.wum.edu.pl.