Erasmus+ rekrutacja studentów i pracowników

2016-10-14 01:05:13

Zapraszamy studentów i pracowników naszej uczelni zaintere­sowanych wyjazdami w ramach programu Erasmus+ do składnia aplikacji.

Studenci naszej uczelni (od drugiego roku studiów) mogą aplikować na praktyki zagraniczne (dwu- lub trzymiesięczne) a pracownicy na wyjazdy do uczelni partnerskich.

Szczegółowe informacje o programie Erasmus+, zasady rekrutacji oraz wymagania stawiane kandydatom znaleźć można w menu bocznym w zakładce: Współpraca międzynarodowa i Erasmus+

Rekrutacja kandydatów trwa do 15 listopada 2016 roku.

Osoby zainteresowane powinny wykazać się znajomością języka angielskiego. Test znajomości języka angielskiego (będący jednym z etapów rekrutacji) planowany jest na koniec listopada br.

Studenci proszeni są o wypełnienie i złożenie wniosku:

Pracownicy proszeni są o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

Koordynator Uczelni ds. Współpracy z Zagranicą

• Dawid Długosz