Informacja dla kandydatów na studia

2016-09-29 03:12:43

Uprzejmie informujemy, że w roku akademickim 2016/2017 uruchomione zostaną kierunki administracja oraz fizjoterapia. Kandydaci, którzy złożyli komplet dokumentów na ww. kierunki oraz uregulowali formalności rekrutacyjne zostali przyjęci na studia. Osoby zainteresowane dołącze­niem do grona studentów zapraszamy do punktu rekrutacyjnego – rekrutacja nadal trwa!

Uruchomienie kierunku informatyka w bieżącym semestrze uzależnione jest od wyników rekrutacji. Przy zbyt małej liczbie chętnych otwarcie kierunku informatyka zostanie przesunięte na semestr letni.

W zakładce Dla studenta » Regulaminy / Harmonogramy dostępne są już harmonogramy zajęć dla studentów pierwszego roku.