Partnerska współpraca z ZUS

2016-06-23 11:35:08

22 czerwca 2016 roku w siedzibie Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu została podpisana umowa o współpracy pomiędzy naszą uczelnią a Zakładem Ubezpieczeń Społecznych z siedzibą w Biłgoraju. W ten formalny sposób obie strony przystąpiły do realizacji projektu: „Ubezpieczenia społeczne – edukacja z ZUS”. Projekt skierowany jest do studentów studiów I i II stopnia, studiów podyplomowych, a także do pracowników ZUS oraz pracowników WSZiA.

Przedmiotem Umowy jest współpraca partnerska w zakresie działalności dydaktycznej i rozwojowej oraz działalności naukowej, badawczej oraz realizacji wspólnych projektów.

Umowa została podpisana przez Rektora WSZiA dra Stanisława Wie­czor­ka i Dyrektora Oddziału ZUS w Biłgoraju dra hab. Zbigniewa Wasąga w obecności Dziekana Wydziału Zarządzania i Administracji dra inż. Andrzeja Burdy, odpowiedzialnego za koordynowanie współpracy i realizację porozumienia.