Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu

Wykład Kashifa Hasana Khana profesora wizytującego z Uniwersytetu Mevlana dla naszych studentów

2016-06-06 09:30:02

W sobotę naszą uczelnię odwiedził Kashif Hasan Khan (PhD) adiunkt w Katedrze Handlu Międzynarodowego w Mevlana University, naszej uczelni partnerskiej w programie Erasmus+. W trakcie swojej wizyty profesor wygłosił dla studentów kierunków: finanse i rachunkowość oraz administracja wykład na temat aktualnych relacji handlowych między Turcją i Polską, przedstawił problemy rozwoju Turcji, relacje z jej sąsia­da­mi i i perspektywy przystąpienia Turcji do Unii Europejskiej. Celem wykła­du było także przedstawienie kultury tureckiej i Uniwersytetu Mevlana.