Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu

Wszystko o bankach spółdzielczych i społecznej odpowiedzialności biznesu

2016-05-30 10:38:18

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu oraz Związek Banków Polskich zapraszają dnia 5 czerwca 2016 r. na wykład otwarty z serii „Nowoczesne Zarządzanie Biznesem” realizowany w ramach programu współpracy uczelni z firmami sektora bankowego.

„Banki spółdzielcze - banki społecznie odpowiedzialne”
Mateusz Zając, Centrum Informacji Gospodarczej

Budynek Collegium Novum
Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
ul. Sienkiewicza 22a
5 czerwca 2016 r. (niedziela)
godz. 11.30 oraz godz. 13.20, sala S202

W trakcie wykładu zaprezentowane zostaną podstawowe zagadnienia dotyczące banków spółdzielczych w Polsce, specyfiki ich funkcjonowania oraz szczególnej pozycji na rynku bankowym. Słuchacze dowiedzą się jakie są różnice pomiędzy bankami spółdzielczymi a innymi uczestnikami rynku bankowego: bankami komercyjnymi i SKOK-ami.

Program "Nowoczesne Zarządzanie Biznesem", którego uczestnikiem jest Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu, powstał z inicjatywy Związku Banków Polskich oraz jego partnerów: Biura Informacji Kredytowej S.A., Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. oraz Krajowej Izby Rozliczeniowej S.A.

Program zakłada bliską współpracę z uniwersytetami i szkołami wyższymi oraz działania na rzecz poszerzania wiedzy studentów, przyszłych i aktualnych przedsiębiorców odnośnie bezpieczeństwa obrotu gospodarczego, wykorzystywania informacji finansowych oraz nowoczesnych narzędzi e-gospodarki.

Serdecznie zapraszamy na wykłady wszystkie zainteresowane osoby.