Trzy studentki WSZiA wśród najlepszych

2016-05-25 12:03:36

W miniony wtorek, 24 maja w Lublinie, wręczone zostały Studenckie Stypendia Marszałka Województwa Lubelskiego studentom osiągającym wybitne wyniki w nauce. Wyróżnionym nagrody wręczali Marszałek Sławomir Sosnowski oraz Wicemarszałek Krzysztof Grabczuk.

Wzorem lat ubiegłych, wśród wyróżnionych nie zabrakło studentów Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu. W tym roku stypendia otrzymały 3 studentki naszej uczelni: Aneta Derkacz, studiująca na kierunku informatyka inżynierska oraz 2 studentki studiów II stopnia na kierunku fizjoterapia: Małgorzata Mroczek i Aleksandra Ochota.

To najlepszy wynik spośród wszystkich zamojskich uczelni.

Wśród zaproszonych gości, w uroczystości wziął udział Dziekan Wydziału Zarządzania i Administracji, Fizjoterapii i Pedagogiki WSZiA dr inż. Andrzej Burda.

Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się w Sali Głównej Lubelskiego Centrum Konferencyjnego przy ul. Grottgera w Lublinie.