Informacja gospodarcza przewagą konkurencyjną firm

2016-04-29 10:20:48

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu oraz Związek Banków Polskich zapraszają dnia 10 maja 2016 r. na wykład otwarty z serii „Nowoczesne Zarządzanie Biznesem” realizowany w ramach programu współpracy uczelni z firmami sektora bankowego.

„Korzystanie z informacji gospodarczej
przewagą konkurencyjną firm”
Krzysztof Ostafiński, Centrum Informacji Gospodarczej

Budynek Collegium Maius
Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
ul. Akademicka 4
10 maja 2016 r. (wtorek)
godz. 14.00, sala A19

W trakcie wykładu słuchacze dowiedzą się m.in.  w jaki sposób, dzięki wykorzystaniu informacji gospodarczej, można uniknąć nierzetelnego kontrahenta, bądź w jaki sposób odzyskać od niego należności, bez wchodzenia na drogę postępowania sądowego.

Program "Nowoczesne Zarządzanie Biznesem", którego uczestnikiem jest Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu, powstał z inicjatywy Związku Banków Polskich oraz jego partnerów: Biura Informacji Kredytowej S.A., Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. oraz Krajowej Izby Rozliczeniowej S.A.

Program zakłada bliską współpracę z uniwersytetami i szkołami wyższymi oraz działania na rzecz poszerzania wiedzy studentów, przyszłych i aktualnych przedsiębiorców odnośnie bezpieczeństwa obrotu gospodarczego, wykorzystywania informacji finansowych oraz nowoczesnych narzędzi e-gospodarki.

Serdecznie zapraszamy na wykład wszystkie zainteresowane osoby.