Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu

WSZiA na Targach Edukacji i Pracy w Hrubieszowie

2016-04-08 09:01:02

W dniu 7 kwietnia 2016 r. pracownicy i studenci naszej uczelni brali udział w Targach Edukacji i Pracy odbywających się w Hrubieszowie. Wydarzenie było znakomitą okazją do zaprezentowania oferty studiów licencjackich, inżynierskich i podyplomowych przygotowanych przez WSZiA w Zamościu na nowy rok akademicki.

Targi organizowane przez Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Hrubieszowie, Powiatowy Urząd Pracy w Hrubieszowie oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zamościu adresowane były m.in. do młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych stojącej przed wyborem dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. Miały również umożliwić osobom poszukującym pracy na zapoznanie się z aktualną ofertą pracodawców i instytucji szkoleniowych.

Z obszernymi fotoreportażami z wydarzenia zapoznać się można m.in. na stronach HrubieszowInfo.pl: "Tłumy na Targach Edukacji i Pracy" oraz  LubieHrubie.pl: "Targi Edukacji i Pracy w Hrubieszowie"

Informator rekrutacyjny Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu dostępny jest natomiast pod adresem: http://www.informator.wszia.edu.pl/