Spotkanie informacyjne dotyczące pracy dla studentów i absolwentów kierunku fizjoterapia

2016-03-29 11:27:32

Samorząd Studencki WSZiA wraz z Biurem Karier uczelni zapraszają w dniu 2 kwietnia br.  o godzinie 10.30 do Sali S 202 (II piętro) w Collegium Novum WSZiA przy ul. Sienkiewicza 22  w Zamościu na spotkanie informacyjne z przedstawicielami Programu MEDIREN zapewniającego delegowanie pracowników z wykształceniem medycznym do pracy.

W ramach programu polski personel ma szansę wyjechać na kilkumiesięczny kontrakt za granicę, po czym wrócić do swojego pierwotnego miejsca pracy.

Oferty pozyskiwane są dzięki współpracy MEDIREN z różnymi placówkami medycznymi na terenie UE.  Partnerzy programu to m.in. państwowe i prywatne szpitale, kliniki, przychodnie, domy pomocy społecznej i inne firmy z sektora medycznego w Polsce, Francji, Niemczech, Belgii.

Aktualnie prowadzona jest rekrutacja dla fizjoterapeutów do Francji.  Program obejmuje bezpłatne kursy językowe z języka francuskiego, oraz pomoc kandydatom w uznawaniu kwalifikacji za granicą.