Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu

Sukces wydawnictw WSZiA

2015-12-28 10:43:19

Z przyjemnością informujemy, że nasze wydawnictwa odniosły kolejny, mierzony liczbą punktów Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, sukces! Według nowej listy czasopism punktowanych na 2015 rok kwartalnik Barometr Regionalny. Analizy i Prognozy otrzymał aż 14 punktów.

Tym samym dołączył do najlepszych czasopism ekonomicznych w Polsce i znalazł się w grupie 25 najwyżej punktowanych czasopism z zakresu nauk ekonomicznych (ekonomia, zarzadzanie, finanse i rachunkowość, statystyka i ekonometria) w Polsce.

Tylko 7 czasopism może się pochwalić wyższą niż Barometr 15 punktową punktacją. Jest to o tyle duży sukces, że do tej pory Barometr posiadał tylko 8 punktów. Tylko nieliczne czasopisma odnotowały tak wysoki wzrost.

Barometr Regionalny jest zdecydowanie najwyżej punktowanym naukowym czasopismem ekonomicznym w województwie lubelskim.

Pozostałe wydawnictwa naszej uczelni otrzymały:

• Zamojskie Studia i Materiały. Seria Pedagogika - 7 punktów,
  • Zamojskie Studia i Materiały. Seria Fizjoterapia - 4 punkty.