Zaproszenie na graduację

2015-11-16 10:09:35

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa  na uroczystość wręczenia dyplo­mów, która odbędzie się w obecności władz uczelni oraz zaproszonych gości w dniu 4 grudnia 2015 r. o godz. 17.00 w sali E02 Gmachu Collegium Novum, przy ul. Sienkiewicza 22a w Zamościu.

Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość także Państwa rodzinę i bliskich, którzy z pewnością uczestniczyli w Państwa życiu studenckim.

Podczas wręczenia dyplomów będą obowiązywały uroczyste stroje (togi i birety). Birety można będzie wypożyczyć wraz z togami bezpłatnie na miejscu lub zakupić na pamiątkę w cenie 25 zł.

Warunkiem otrzymania dyplomu jest rozliczenie się z uczelnią do
4 grudnia br.

Przypominamy, że do dziekanatu należy zwrócić legitymację studencką i odebrać odpisy dyplomu wraz z suplementem.

Po uroczystości zapraszamy wszystkich na symboliczną lampkę szampana.