Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu

Partnerstwo na rzecz upowszechniania wiedzy

2015-10-09 02:04:22

9 października 2015 roku w siedzibie Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu została podpisana umowa o współpracy pomiędzy naszą uczelnią a Zespołem Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie. W ten formalny sposób obie strony wyraziły wolę podjęcia współpracy w zakresie promowania wiedzy w dziedzinie informatyki, prawa i administracji, finansów i rachunkowości oraz fizjoterapii na terenie powiatu hrubieszowskiego.

Umowa została podpisana przez Rektora WSZiA dra Stanisława Wieczorka i Dyrektora szkoły mgra inż. Dariusza Szadowskiego w obecności Dziekana Wydziału Zarządzania i Administracji dra inż. Andrzej Burdy, odpowiedzialnego za koordynację współpracy i realizację porozumienia.