Poprawiasz maturę z WOS

2015-07-21 10:05:34

Maturzystów przygotowujących się do egzaminu poprawkowego z wiedzy o społeczeństwie (WOS) uprzejmie zapraszamy na nieodpłatne konsultacje z tego przedmiotu. Uczestnicy konsultacji uzyskają niezbędne ukierunkowanie pomocne zarówno na egzaminie maturalnym, jak również wskazówki ułatwiające studiowanie na kierunkach administracyjno-prawnych wyższych uczelni.

Konsultacji udzieli Kierownik Katedry Nauk Prawnych WSZiA w Zamościu oraz Kierownik Katedry Prawa Konstytucyjnego UMCS w Lublinie prof. nadzw. dr hab. Wojciech Orłowski.

Konsultacje odbywać się będą we czwartki, w pok. 31, przy ul. Akademickiej 4 w godz. 10.00-12.00.

Uczestników konsultacji prosi się o wcześniejsze powiadomienie, w każdą środę najpóźniej do godz. 15-tej, o chęci uczestnictwa na adres aburda@wszia.edu.pl lub telefonicznie pod numerem 601072079.