Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
Biuletyn Informacji Publicznej
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Jubileusz 10-lecia Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera

2013-07-02 03:10:37

29 czerwca 2013 roku Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie obchodziła 10-lecie swojego istnienia oraz uroczysty, jubileuszowy Zjazd Absolwentów. Spotkanie w gronie absolwentów, władz i pracowników Uczelni odbyło się w niezwykłej, nowo otwartej Restauracji Wianki i Tresor w Sukiennicach na Rynku Głównym w Krakowie.

Jubileusz był szczególną okazją do wspólnego świętowania, wspomnień, ale także podsumowania minionych 10 lat. Uroczystość połączona była także z Jubileuszowym Zjazdem Absolwentów. Zaproszonych gości przywitał prof. nadzw. dr hab. Marek Pałasiński, Rektor Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera. Następnie głos zabrał dr Jarosław Gowin, pomysłodawca oraz wieloletni Rektor WSE, który podkreślił swój ogromny sentyment do Uczelni i jej pracowników. Podziękowania za zaangażowanie i wkład w rozwój Uczelni dla kadry dydaktycznej oraz administracyjnej złożył prof. nadzw. dr hab. inż. Tadeusz Pomianek, Prezes Europejskiego Centrum Certyfikacji i Rektor Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Po przemówieniach pokrojono tort i wzniesiono okolicznościowy toast. 

W sentymentalną podróż do przeszłości poprowadzili zaproszonych gości znani, krakowscy dziennikarze Leszek Mazan i Andrzej Czuma. Nawiązywali oni nie tylko do najważniejszych wydarzeń z życia Uczelni, ale także przywołali pamięć niezwykle ważnej postaci - ks. Józefa Tischnera - Patrona WSE. Niezapomniane chwile z minionego dziesięciolecia szczególnie wspominali pracownicy z najdłuższym stażem pracy, którzy zostali wyróżnieni upominkami. - Przygodę z WSE rozpoczęłam 1 marca 2003 roku. Pamiętam doskonale pierwszych studentów i współpracowników, wtedy jeszcze sąsiadowaliśmy z Wydawnictwem Znak. 10 lat minęło niepostrzeżenie, ale niezwykle różnorodnie - wspomina Anna Łokcik, dyrektor projektu w Centrum Rozwoju Strategicznego WSE. 

Uczestnicy wzięli także udział w charytatywnej licytacji szkiców wykonanych przez jedną ze studentek Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie. Spotkanie było zarówno okazją do wspomnień, jak również odnowienia dawnych znajomości. 
 

 
 •  
   
 •  
   
 •  
   
 •  
   
 •  
   
 •  
   

wszystkie aktualnosci »