Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu

Maturalny Quiz WSIiZ z nagrodami!

2013-04-19 03:03:02

Do matury pozostało kilkanaście dni. WSIiZ przygotowała specjalny quiz, sprawdzający wiedzę przed egzaminem dojrzałości. Najlepsi maturzyści mogą wygrać cenne nagrody!

- Quiz można znaleźć na naszym profilu na facebooku. Ma pomóc maturzystom usystematyzować wiedzę przed egzaminem dojrzałości. Jest też okazją do zdobycia atrakcyjnych nagród, m.in. tabletu – zachęca Urszula Pasieczna, rzecznik prasowy Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Zasady Quizu Maturalnego

Quiz składa się z zestawu 10 losowo wybranych zadań z języka polskiego, z matematyki i z przedmiotów dodatkowych. W każdym zadaniu właściwa jest tylko jedna odpowiedź, za którą można uzyskać 1 punkt. Za złą odpowiedź nie ma punktów ujemnych. Podstawowym kryterium jest suma zdobytych punktów. Kryterium uzupełniającym jest czas rozwiązania testu.

Rozwiązuj zadania – poprawiaj wyniki

- Przygotowaliśmy rozgrywki tygodniowe, które zakończą się 14.05.2013. Na stronie Quizu Maturalnego znajduje się aktualizowany na bieżąco Ranking Tygodniowy. Na jego podstawie zostanie wyłoniona lista zwycięzców danej edycji. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma nagrodę tygodnia. Miejsce drugie i trzecie uhonorowane zostanie nagrodami dodatkowymi – wyjaśnia Urszula Pasieczna.

Każdy uczestnik może rozwiązywać Quiz Maturalny wielokrotnie, a na liście rankingowej będzie opublikowany jego najlepszy wynik.

Wygraj cenne nagrody

- Oprócz Rankingu Tygodniowego będzie tworzony Ranking TOP 3, czyli lista trzech osób, które uzyskały najlepsze wyniki od momentu rozpoczęcia Quizu Maturalnego. Nagrodę główną otrzyma osoba, która po zakończeniu wszystkich rozgrywek będzie zajmowała pierwsze miejsce w Rankingu TOP 3 – precyzuje rzecznik WSIiZ.

Nagrodami głównymi w konkursie są: za zajęcie 1. miejsca – tablet Samsung P3110 Galaxy Tab 2 7.0 8GB, za 2. miejsce - aparat Olympus X-990 + futerał + karta pamięci 4GB, za 3. miejsce – bezprzewodowa klawiatura i mysz Wireless Desktop 3000 Track MFC-00021.

- Życzymy maturzystom powodzenia nie tylko na naszym teście, ale przede wszystkim na egzaminie dojrzałości – mówi Pasieczna.

Więcej informacji na temat Maturalnego Quizu WSIiZ można znaleźć na stronie:

Ankieta pomoże wybrać studia!

Dla przyszłych studentów WSIiZ opracowała profesjonalną ankietę, która bada predyspozycje zawodowe. Uzyskane wyniki pokazują, jaki kierunek studiów będzie najlepszy dla konkretnej osoby. Wystarczy poświęcić 3 minuty, by wybrać odpowiednie studia. Ankietę można znaleźć na stronie: