Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu

Jutro w Hali Podpromie odbędą Podkarpackie Targi Pracy

2013-04-10 10:07:49

11 kwietnia w hali Podpromie w Rzeszowie odbędzie się kolejna edycja Podkarpackich Targów Pracy, które po raz 13 organizuje Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Targi skierowane są do studentów i absolwentów rzeszowskich uczelni, ale także innych osób poszukujących zatrudnienia w różnych sektorach gospodarki.  Wstęp jest bezpłatny.

Wszystkich zainteresowanych znalezieniem zatrudnienia zapraszamy do hali Podpromie w Rzeszowie jutro, w godzinach od 10.00 do 17.00.

Są to największe targi pracy w regionie. W tym roku zaprezentuje się 62 wystawców. Będą to m.in. firmy z branży produkcyjnej, informatycznej, finansowej, turystycznej, gastronomicznej, medycznej, ubezpieczeniowej, kulturalnej oraz agencje zatrudnienia.

- Będą wystawcy z Podkarpacia, ale także z Krakowa, Warszawy i Opola. Firmy, które będą się prezentować to m.in. Asseco Poland S.A., Auto Centrum, DB Schenker, a także Ideo Sp. z o.o., Klaster Firm Informatycznych, MTU Aero Engines Polska, NSG Group, OPTeam. Swoje stoiska przygotowały też: WSK "PZL-Rzeszów" S.A., ZELMER S.A, PRATT & WHITNEY AEROPOWER RZESZÓW oraz SANOCKIE ZAKŁADY PRZEMYSŁU GUMOWEGO "STOMIL SANOK" S.A – wymienia wystawców Urszula Pasieczna, rzecznik prasowy Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Dodatkową atrakcją targów będzie pokaz makijażu biznesowego przygotowany przez firmę Vipera Cosmetics.

Podkarpackie Targi Pracy  organizowane są w ramach projektu „WSIZ: Wiedza – Staże – Informacja – Zatrudnienie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Lista wystawców i więcej szczegółów dostępne są na stronie www.targipracy.rzeszow.pl. Honorowy patronat nad targami objął prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc.