Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
Biuletyn Informacji Publicznej
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Wiceminister Spraw Zagranicznych z wykładem i na konf. prasowej w WSIiZ

2013-01-11 08:13:30

Zapraszam też gorąco na wykład otwarty ministra „Historii w służbie współczesnej polityki zagranicznej”. Wykład odbędzie się o godzinie 10 w Klubie Akademickim WSIiZ, ul. Sucharskiego 2. Jednocześnie bardzo proszę o medialne rozpropagowanie tej informacji, by dotarła do mieszkańców regionu, których serdecznie zapraszamy na wykład, oczywiście nieodpłatnie. Poniżej informacja prasowa.

14 stycznia (w najbliższy poniedziałek) prof. Janusz Cisek, Wiceminister Spraw Zagranicznych wystąpi z wykładem otwartym w Wyższej Szkole Informatyki i Zarzadzania w Rzeszowie. Będzie mówić o „Historii w służbie współczesnej polityki zagranicznej”. Uczelnia serdecznie zaprasza mieszkańców regionu. Wykład odbędzie się o godzinie 10.00 w Klubie Akademickim WSIiZ, ul. Sucharskiego 2.

- Wiceminister Janusz Cisek spotka się również z władzami uczelni oraz z osobami odpowiedzialnymi za kształcenie w Polsce studentów z Ukrainy, których w naszej uczelni mamy 1200. Jednym z celów odwiedzin Pana Ministra jest omówienie ważnych kwestii i problemów, związanych ze współpracą i kształceniem studentów ze Wschodu, w tym młodzieży Polonijnej – informuje Urszula Pasieczna, rzecznik prasowy Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Profesor Janusz Waldemar Cisek urodził się w Stalowej Woli. Z wykształcenia jest historykiem i humanistą. Jest autorem ponad 20 książek oraz koło 200 prac i artykułów. Był wykładowcą akademickim na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także dyrektorem Muzeum Wojska Polskiego i Instytutu Piłsudskiego w Nowym Jorku. Pełnił również funkcję wiceprezydenta Stalowej Woli oraz zastępcy dyrektora departamentu w Ministerstwie Kultury. W roku 2009 Janusz Cisek został odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. Urząd Podsekretarza Stanu ds. konsularnych i Polonii w Ministerstwie Spraw Zagranicznych pełni od 11 czerwca 2012.  

wszystkie aktualnosci »

TELC

partner ZUS Współpraca partnerska