Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu

Zapraszamy na wykład otwarty i konferencję prasową Ministra Gowina

2012-11-26 08:25:54

Serdecznie zapraszamy na wykład otwarty Ministra Sprawiedliwości Jarosława Gowina "Sprawiedliwość dla biznesu".

Wykład odbędzie się 30 listopada (piątek) o godz. 9.00 w auli RA3, w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, przy ul. Sucharskiego 2 w Rzeszowie.

Tuż po wykładzie, o godz. 10.30, zapraszam przedstawicieli mediów na konferencję prasową z udziałem Pana Ministra Gowina, która tradycyjnie odbędzie się w sali RA 07.